Przeglądasz setki pięknych świątecznych dekoracji w internecie? 
Chcesz już dziś poczuć atmosferę świąt?
Lubisz robótki ręczne ale brak Ci czasu w domu?
Chcesz spotkać kreatywne osoby i miło spędzić czas?
Marzy Ci się własnoręcznie zrobiony świąteczny wieniec na drzwi?

Jeśli przynajmniej na 2 powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że przygotowane przez nas warsztaty są właśnie dla Ciebie!

ZAPISY - wydarzenia@muzeumenergetyki.pl


10 grudzień 2016 (sobota), godz. 10.00-11.00

Pokazy: „Mechaniczne poruszenie na energetycznej scenie”

Interaktywne pokazy od mechaniki do energetyki, podczas których poruszymy nie jedną wyobraźnię.

Przedstawimy podstawy nowożytnej mechaniki, zasady dynamiki Newtona, maszyny proste Archimedesa (tego golasa co po FORUM hasa). Uruchomimy INDUSTRIADOWY silnik odrzutowy skonstruowany podczas Energetycznych Wakacji 2016. Nie zabraknie energii, momentu sił, bezwładności, drogi i prędkości.

REZERWACJA ON-LINE
>> KLIKNIJ TUTAJ <<

 

UWAGA! Rezerwacja miejsc ważna jest TYLKO i wyłącznie po dokonaniu wpłaty należności na podany numer konta. Rezerwacje bez przedpłat nie będą uwzględniane!


Już dziś zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które będzie miało miejsce drugi raz w przestrzeni Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych. Mateusz Wróbel wraz z zespołem wystąpi ze swoim akustycznym koncertem. To doskonała okazja do posłuchania autorskich kompozycji Mateusza w wyjątkowych, akustycznych aranżacjach.

27 listopada 2016 (niedziela), godz. 17:00
Muzeum Energetyki
ul. Wyzwolenia 30
43-170 Łaziska Górne

Bilety: 25zł (w dniu koncertu), 20zł (przedpłata)
Sprzedaż oraz rezerwacje biletów od 10 października!

W dniu dzisiejszym dostępne bilety w cenie 25zł.

Szczegóły na www.mateuszwrobel.pl oraz www.muzeumenergetyki.pl


Polskie Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Energetyki zaprasza już 20 listopada na kolejny koncert z cyklu "Otwarta Scena 2.0". Wystąpi gliwicka formacja IMPREATIVE.

Zespół tworzy wspólnie nieprzerwanie od 2015 roku. Jak sami mówią o sobie, zjednoczyli się poprzez wspólny imperatyw, by robić to, co kochają i wspólnie pożytkować pozytywną energię, grają koncerty dla świata. Formacja pochodzi z Gliwic, a ich największą radością jest granie klasycznego rocka. W swojej twórczości inspirują ich inni artyści znani ze światowych scen - Red Hot Chilli Peppers, Foo Fighters, czy nawet Iron Maiden. Upust swojej energii dadzą na scenie Muzeum Energetyki - start koncertu o godz. 16:00 - wstęp 7zł (dla mieszkańców Łazisk Górnych wstęp bezpłatny).

19 listopad 2016 (sobota) 10:00 do 11:00
BRAK MIEJSC NA GODZ. 10:00

DODATKOWE POKAZY O GODZ. 12.00

Pokazy: Chemiczna GRA w kolory

To pokazy, które przekonają wszystkich, że chemia nie jest szara i bezbarwna, ale wręcz przeciwnie - pełna barw. Zobaczymy, że dwie bezbarwne ciecze zmieszane ze sobą mogą dawać wszystkie odcienie tęczy, Będzie także trochę dymu i ubijania piany. Nie zabraknie również małych wybuchów i kolorowych glutów. Słowem - to będzie Gra w kolory. Pokażemy również bezpieczne i widowiskowe eksperymenty, które każdy może powtórzyć w domu.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19